STRONA GŁÓWNA

NOWA MIOTŁA LEPIEJ WYMIATA?

          W grudniu 2010r urząd gminy ogłosił konkurs na stanowisko sekretarza urzędu. Do konkursu stanęły trzy osoby. Jedna z nich nie spełniała wszystkich wymogów formalnych i nie przeszła do rozmów kwalifikacyjnych. Spośród dwóch pozostałych kandydatur komisja wybrała Tomasza Łąckiego, mieszkańca Kiedrowic, który ostatnio pracował na stanowisku sekretarza urzędu gminy Studzienice.
          Jak się dowiedzieliśmy nowy sekretarz po objęciu stanowiska w końcu zajął zwyczajowy gabinet sekretarza w naszym urzędzie, zajmowany dotąd prawem kaduka przez Michała Świontek Brzezińskiego. A pan Michał "został sprowadzony do parteru".
          Ciekawostką konkursu było to, ze startował w nim również Rafał Narloch, wójt poprzedniej kadencji. Jak widać, człowiek szybko przyzwyczaja się do dobrego. Czyżby pensyjka inspektorska w starostwie była za skromna?
          Pojawił się też komentarz, że pokazuje to tupet i przywiązanie do stanowisk niektórych ludzi, tak wielki, że potrafią wystawić się na wyśmianie, byleby dopiąć swego. Starożytni mówili, że czas leczy rany. Obecnie zmienił się lekarz. Teraz to kasa leczy rany i dla kasy niektórzy ludzie są gotowi na wszystko.
          Życząc wszystkiego najlepszego nowemu sekretarzowi zapewniamy jednocześnie, że niestrudzenie będziemy kontrolowali jego poczynania, a czasami to nawet wskażemy, gdzie tytułowa miotła najbardziej by się przydała.

JAR


ARCHIWUM
GALERIAWIADOMOŚCI
LINKI2010
PRASA LOKALNA2009
REDAKCJA2008
 2007
 PRASA LOKALNA
 2010
 2009
1 % 2013
na LIPNICZANKĘ
2008
 
  
Liczba odwiedzin :  22Copyright © Wornk 2008-2012AKTUALIZACJA: 08.01.2012r.